Novinky
Tlusté pohlednice

Nebo spíš pohlednicové krabičky s vloženým dárkem uvnitř! Často jsme se v prodejnách setkali s požadavkem, že zákazníci chtějí poslat dětem nějakou maličkost, a jediné řešení pro ně bylo poslat to...

více

Tlusté pohlednice

Úvod NovinkyTlusté pohlednice

Nebo spíš pohlednicové krabičky s vloženým dárkem uvnitř!

Často jsme se v prodejnách setkali s požadavkem, že zákazníci chtějí poslat dětem nějakou maličkost, a jediné řešení pro ně bylo poslat to v obyčejné (a pro děti až nudné) bílé obálce... 

 

A poté hned vznikl další, a možná ještě větší problém, co jim vlastně poslat??? Aby to nebylo drahé, udělalo to radost, cestou se to nerozbilo, nezkazilo, pokud drahé tak neztratilo atd., atd., atd.  


No většinou byla, i pro nás, zcela jasná volba žvýkačky!

 

Přišlo nám ale tohle všechno docela líto, protože děti přeci jen mají rády hezké a zajímavé věci (a taky hlavně to překvapení), a tak u nás přišla na svět Poštovní krabička s dárkem uvnitř:

      

Rubová strana krabičky s dárkem   Lícová strana krabičky s dárkem


Jedná se o krabičku, vlastně takovou docela „tlustší“ pohlednici, která splňuje limity pošty pro odeslání pouhým vhozením do poštovní schránky. Tak jako běžný pohled nebo psaní, jen namísto 19 Kč známky je potřeba vylepit známku 23 Kč (běžně zakoupitelná, nebo i kombinace známek v této hodnotě, třeba 19+4).

 

Ohledně dárků jsme se snažili zajistit takové, které by byly nejen na hraní či ke zkrášlení, ale také i pro kreativní tvoření či pro zábavu. A současně takové, které by se této věkové kategorii kluků a holek líbily a udělaly jim radost! Jen jsme ale nechtěli nějaké hlouposti, zbytky něčeho odněkud, nevhodné či věkově nepřiměřené věci... A to si myslíme, že se nám snad podařilo! 

 

V současné době tedy máme v nabídce 14 různých dárků (7 pro kluky a 8 pro holky) a až na jeden motiv (růžový pejsek, který je vážně vhodný asi jen pro holky) máme každou zvířátkovou krabičku ve verzi buď Pro kluka, nebo Pro holku. Na krabičkách je to na boku označené červeným nebo modrý kolečkem, a v e-shopu jsou proto také na výběr dvě verze.


Prostě nám samotným se to moc líbí, protože je tam jak něco na hraní, ke zkrášlení, ale i pro kreativní tvoření nebo pro zábavu. Ale tohle může tvrdit koneckonců každý a znáte to ostatně určitě sami, nevěřte nikomu, navíc na internetu!

 

Takže pokud jste se dostali až sem, tak Vám zcela férově můžeme nabídnout tyto dvě možnosti: 


1) Budete nám věřit, risknete to a zdárný vývoj Vašich potomků necháte v tomto v našich rukou. 

2) Sice přijdete o Překvapení (a to i pro Vás), ale kliknutím na obrázek níže můžete hned zjistit, jaké dárečky máme aktuálně v krabičkách uvnitř. Jen se předem omlouváme, že někdy nestihneme fotku včas aktualizovat a tak když něco nečekaně dojde, musíme to nahradit něčím jiným. Vždy se ale snažíme, aby náhrada byla minimálně stejně hodnotná!

 

A ať už se rozhodnete jakkoliv, ty žvýkačky, pokud je budete chtít také poslat, se do našich krabiček hmotnostně také vejdou a můžete je určitě přibalit. Jen počítejte s tím, že krabičky jsou po bočních stranách zalepené kvalitními samolepkami:-) 


P.S.

Poštovné zásilky je počítáno pro 100 gramů. Pokud tedy máte doma třeba kuchyňskou váhu na převážení, určitě se tam, kromě těch žvýkaček, i ještě něco dalšího menšího vejde...

                                                           OPRAVDU TO CHCETE VĚDĚT ???

 

Copyright 2017 - 2021 © www.pohledniceprodeti.cz