Snažili jsme se, aby VŠE bylo co nejjednodušší...

Úvod Jak nakupovat?

• CENY

Veškeré ceny zboží zde uváděné jsou s DPH 21%.

• REGISTRACE ZÁKAZNÍKA

Pro nákup ji nezbytně nepotřebujete, pouze Vám to může v budoucnu usnadnit další případný nákup bez nutnosti opětovného vyplňování dodacích údajů.

• ZPŮSOB ÚHRADY

V tuto chvíli nabízíme pouze možnost bankovního převodu předem. Po připsání platby Vám zboží odešleme do 3 pracovních dnů zvoleným typem dopravy. U České  pošty Vás o tomto budeme informovat emailem, u Zásilkovny Vám oznámení přijde automaticky přímo od nich.

• POPLATKY

Žádné balné nebo manipulační poplatky si neúčtujeme. 

• DOPRAVA

Zásilkovna:

70 Kč - objednávky do 500 Kč

0 Kč - objednávky nad 500 Kč

Přepravné je počítáno do 5 kg, zásilka bude k vyzvednutí na Vámi zvoleném výdejním místě. V případě, že pobočka nebude dostupná z důvodu přetížení, jsme schopní Vám rovnou sami vybrat tu nejbližší volnou, s co možná nejoptimálnější otevírací dobou. Pokud ale s tímto nesouhlasíte, dejte nám to prosím vědět v objednávce v poznámce předem.

Česká pošta:

Možnost pouze u objednávek nad 200 Kč.

70 Kč - objednávky do 500 Kč

0 Kč - objednávky nad 500 Kč

Přepravné je počítáno jako Doporučené psaní Ekonomické do 2 kg. 

• OSOBNÍ ODBĚR

Je zdarma, ale možný jen v sudé týdny ve spolupracující trafice v Karlíně kousek od metra Florenc. Objednávku je ale kvůli její přepravě potřeba odeslat min.  týden předem. Přesnou adresu i otevírací dobu trafiky Vám následně obratem zašleme.

S ohledem na EET ale i v tomto případě požadujeme platbu bankovním převodem předem, platba v hotovosti (či kartou) není na místě bohužel možná. 

• KOMUNIKACE Z NAŠÍ STRANY

Jak je v záhlaví této stránky uvedené, chceme vše co nejjednodušší... Proto prosím od nás nečekejte žádné dodatečné potvrzující emaily, které nejsou nezbytně nutné. A stejně tak nemusíte mít obavy z následného zahlcování Vaší emailové schránky nevyžádanými nabídkami z naší strany.

• ZÁVĚREM

Pokud jsme tady náhodou na něco zapomněli, určitě se neváhejte na nás obrátit! A to jak emailem, nebo telefonicky.

Copyright 2017 - 2022 © www.pohledniceprodeti.cz