Novinky
Tlusté pohlednice

Nebo spíš pohlednicové krabičky s vloženým dárkem uvnitř! Často jsme se v prodejnách setkali s požadavkem, že zákazníci chtějí poslat dětem nějakou maličkost, a jediné řešení pro ně bylo poslat to...

více

Snažili jsme se, aby VŠE bylo co nejjednodušší...

Úvod Jak nakupovat?

• CENY

Veškeré ceny zboží zde uváděné jsou s DPH 21%.

• REGISTRACE ZÁKAZNÍKA

Pro nákup ji nezbytně nepotřebujete, pouze Vám to může v budoucnu usnadnit další případný nákup bez nutnosti opětovného vyplňování dodacích údajů.

Zároveň se i omlouváme těm registrovaným zákazníkům, kteří již od nás zboží nakupovali. Registrace z našeho starého eshopu již nejsou platné a je tedy potřeba si případně vytvořit registraci novou. 

• ZPŮSOB ÚHRADY

V tuto chvíli nabízíme pouze možnost bankovního převodu předem. Po připsání platby Vám zboží odešleme do 3 pracovních dnů zvoleným typem dopravy a současně Vás o tomto budeme ještě informovat emailem.

• POPLATKY

Žádné balné nebo manipulační poplatky si neúčtujeme, stejně jako neúčtujeme u objednávek nad 500 Kč dopravu při využití volby dopravy přes Zásilkovna.cz.  

• DOPRAVA

- 50 Kč Zásilkovna 

Přepravné je počítáno do 5 kg. Zásilka bude k vyzvednutí na výdejním místě dle Vašeho výběru z nabídky spolupracujících partnerů společnosti Zásilkovna.cz.

- 99 Kč Česká pošta

Pokud Vám z jakýchkoliv důvodů i přes vyšší (nedotovanou) cenu vyhovuje více zaslání Českou poštou, nabízíme rovněž i tuto možnost. Přepravné je počítáno do 2 kg jako Doporučený balíček, kdy tuto částku ale bereme jen jako zálohu, protože pokaždé se snažíme zvolit ten nejlevnější způsob odeslání, co pošta nabízí. A to včetně zaslání Doporučeným psaním, pokud to typ objednaného zboží umožňuje. Po odeslání zásilky tedy zasíláme emailem nejen zprávu o zaslání, ale i informaci o skutečném poštovném a současně případný přeplatek z poštovného ihned poukazujeme zpět na číslo účtu, z kterého jsme platbu obdrželi. Protože ale díky tomuto postupu nejsme schopní vložit do zásilky daňový doklad ještě před zabalením, tak pokud ho budete chtít, dejte nám prosím vědět. Vystavujeme ho ihned po odeslání zásilky a tak není problém ho následně poslat naskenovaný emailem.

Když však náhodou zjistíme, že váha balíčku je nad uvedené 2 kg, budeme Vás o tom předem informovat a sdělíme Vám i přesné poštovné dle aktuálního ceníku České pošty. Dle toho se pak můžete rozhodnout, zda tento způsob dopravy budete chtít i nadále využít. 

• OSOBNÍ ODBĚR

Námi uváděná adresa je pouze fakturační. Nicméně pokud jste z Prahy a na objednávku tolik nespěcháte, jsme schopní zajistit i možnost osobního odběru objednaného zboží ve spolupracující trafice v Karlíně, jen kousek od metra Florenc. V tomto případě žádné další poplatky (ani na dopravu) neúčtujeme. Jediným omezujícím faktorem je možnost vyzvednutí pouze v sudé týdny, kdy objednávku je navíc kvůli zpracování potřeba odeslat v týdny liché... Přesnou adresu i otevírací dobu Vám následně obratem zašleme.

S ohledem na EET ale i v tomto případě požadujeme platbu bankovním převodem předem, platba v hotovosti (či kartou) není na místě bohužel možná. 

• ZÁVĚREM

Pokud jsme tady náhodou na něco zapomněli, určitě se neváhejte na nás obrátit! A to jak emailem, nebo telefonicky.

Copyright 2017 - 2021 © www.pohledniceprodeti.cz